Emtia Nakliyat Sigortası

Ulaşım sektörünün varlığı günümüzde modern koşullarda sürdürülen bir hizmet türü. Bu hizmetin aksamadan yerine getirilmesi tabiî ki öncelikli olan koşul. Fakat olası bir zarar durumunda nakliyat sigortası ile sağlanan güvence bir bakıma taşıması yapılan eşyanın nakil sırasında karşılaşacağı olumsuzlukları pas geçmek için kullanılan bu sigorta çeşidi tüm eşyaları veya yükü teminat altına alıyor. Dolayısıyla sadece kamyon veya tır taşımacılığı ile sınırlı olmayan nakliyat sigortasını değerlendirirken;

 • Hava taşımacılığı
 • Deniz taşımacılığı
 • Kara taşımacılığı
 • Demir yolları ile sağlanan taşımacılık

Gibi tüm nakil araçları ve yöntemlerini kapsayan bir yatırım güvencesini ifade eder. İşletmelerin son derece büyük hacimlere sahip ürünlerini genellikle deniz yoluyla naklettikleri öteden beri bilinen bir olgudur. Dolayısıyla nakliyat sigortasında tek düze bir yöntem bulunmaz ve taşınması gereken tüm mamulleri kapsar.

Nakliyat Sigortası Aynı Zamanda Emtea Sigortası Olarak Bilinmektedir

Özellikle ihracat ağırlıklı çalışan şirketlerin sıkça başvurdukları bu sigorta türü süreklilik arz eden kara, hava, demir yolu veya deniz nakliyeciliğinde emtea sigortası olarak da bilinir. Bu çerçevede nakliyat sigortası taşınan yükün hangi nakil aracı kullanılırsa kullanılsın yükün direkt olarak kendisine odaklı bir yapıda tasarlanmıştır. Yük sahibi kadar yükü taşıyan firmanın mal sahibine karşı sorumluluklarının da bu kapsamda kurgulandığı nakliyat sigortasında hem yük sahibinin hem de yükü taşıyan firmanın çift taraflı koruma altına alınması söz konusudur. Dilerseniz nakliyat sigortası çeşitlemesini sizlere hemen aktaralım;

 • Abonman poliçe
 • Blok poliçe
 • Kati poliçe
 • Flotan poliçe (geçici olarak yapılan sigorta türü)
 • Taşıyıcı sorumluluk sigortası (nakli gerçekleştiren firmalara uygulanan nakliyat sigorta türü)

Nakliyat sigortası söz konusu olduğunda unutulmaması gereken yükün sadece yolculuğu sırasında değil, yükleme veya boşaltma sırasında bile güvence ile teminata bağlanmış olduğudur. Bu nedenle nakliyat sigortası sadece yolculuk esnasında gelişebilecek olumsuzluklarla sınırlı kalmaz ve tüm süreci kapsayan yapısı ile huzurlu bir ticaretin gerçekleşmesine olanak tanır.

Nakliyat Sigortasında Uzman Kuruluşumuzdan Detaylı Bilgi İsteyiniz

Güvenli sigortacılıkta lider kuruluş olan firmamız tüm kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı yapan uluslar arası şirketlere ve bireysel müşterilerine özel profesyonel sigortacılık hizmetleri sağlamaktan gurur duyar. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Nakliyat sigortaları çeşitleri ile ilgili olarak sormak istediklerinizi cevaplamak üzere telefonlarımız 7/24 açık bulunmaktadır.

EMTİA NAKLİYAT SİGORTASI

Emtia Nakliyat Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Hemen şimdi Emtia nakliyat sigortası sorgulaması yapın, teklifler karşınıza gelsin.

 • ✓ En İyi Fiyat Garantisi
 • ✓ %40 Fiyat Avantajı

Size en uygun Emtia nakliyat sigortası fiyatını bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Yardımcı olmamızı ister misiniz?

+90 (549) 274 05 54

 

Emtia Nakliyat Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Size uygun teklifleri verebilmemiz için bilgilerinizi doğru giriniz.

Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...