İlgi ve memnuniyet

Teşekkür ederim DLG Sigorta. Ayrıca Merve Hanım'a yardımlarından dolayı müteşekkir olduğumu belirtmek isterim. İyi çalışmalar dilerim.

Bahar Durmuş / Gayrimenkul Eksperi - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

Merhabalar DLG Sigorta ailesi,
Sizlerden satın almış olduğum konut sigortası sonrası yaşamış olduğum hırsızlık sonucu 
hasarımın 5 gün gibi kısa bir sürede ödenmesi gerçekten beni ve ailemi çok mutlu etti. Ayrıca müşteri memnuniyetiniz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim.
 

Aytekin Teker / Gazeteci - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

DLG Sigorta çalışanları, yapmış oldukları özel indirimi söz verdikleri zamandan önce aktardılar hesabıma. Poliçem hemen elime ulaştı ve istediğim bilgi güncellemeleri eksiksiz yapıldı. Tüm DLG Sigorta çalışanlarına gönülden teşekkür ederim. Özellikle benimle yakından ilgilenen Merve Hanım, Saadet Hanım ve Büşra Hanım’a teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Mertcan Duruca / Mühendis - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

Merhaba, Bugün hastanede sigorta onay işlemleri ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşadım. DLG Sigorta’yı arayıp Büşra Hanım ile görüşme sağladım. Kendisi çok başarılı ve işini gerçekten iyi yapıyor. Bana çok faydası oldu. Elinden gelenin fazlasını yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

Hayrettin Uçkaç / Tekniker - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

Merhaba, Yaşadığım hasar çok can sıkıcı olsa da bu süreçte hep yanımda olan DLG Sigorta’yı tercih ettiğim için memnunum. Problem üzerinde yoğunlaşma, müşterisini doğru yönlendirme ve sorun çözümleme konusunda ısrarcı davranılması çok hoşuma gitti. Tüm ekibi tebrik eder, iyi çalışmalar dilerim. Teşekkürler.

Fahrettin Özkan / Veteriner Hekim - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

Merhabalar DLG Sigorta ailesi,
Çalışanınız Merve Hanım’dan hizmet alıp şirketinizden kasko ve trafik sigortası poliçesi satın aldım. Bu süreç içerisinde Merve Hanım beni defalarca aramak zorunda kaldı. Tüm sıkıcı problemlerim ve sorularımla karşı karşıya kaldı. Lakin hanımefendi sabırla sonuna kadar benimle ilgilendi ve bütün problemlerime çözüm buldu. 
Böyle ilgili, yetkin, hanımefendiliğini koruyan, insan ilişkileri ve iletişiminde becerikli kişilerle çalışmak ender rastladığım durumlardandır. Bu bağlamda bana içtenliğiyle sabırlı ve ilgili bir şekilde yardımcı olan Merve Hanım’a sonsuz teşekkür eder saygılar sunarım. Anlayışınız ve ilginiz için sizlere de ayrıca teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
 

Erkan Yıldırım / Öğretmen - 16.01.2018
Sigorta İşlemleri

Merhabalar, gerek zorunlu trafik sigortası gerekse kasko işlemlerimi sanki kendi aracına yaptırıyormuş gibi düzenli takip eden ve en avantajlı fiyatları sunan DLG Sigorta ekibine ve özellikle Merve Hanıma teşekkürler. DLG Sigorta ile  çalışmayı herkese tavsiye ederim.

Cengiz Demirkan / Harita Mühendisi - 16.01.2018
İlgi ve memnuniyet

Merhabalar, DLG Sigorta çalışanlarının ilgisinden ve işlemlerin hızlıca halledilmesinden dolayı çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Tüm çalışanlara teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.  

Bahar Demirel / Halkla İlişkiler Uzmanı - 16.01.2018
Trafik Sigortası

Merhabalar DLG Sigorta Ailesi, Kaza anından itibaren başıma gelen bu süreçte her türlü kolaylığı sağladığınız için çok teşekkür ederim. İşlemlerimin yapılmasında ve takibinde gece gündüz göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka takdire şayandır. Sayenizde bir aile olduğumuzu anladım. Yardımlarını benden esirgemeyen DLG Sigorta ailesi ve özellikle de Merve Hanım’a teşekkürler.

Hanifi Demirtaş / Müteahhit - 16.01.2018
Kasko Sigorta

Yaklaşık 3 senedir, birçok araca sigorta konusunda yardımcı olan, içtenlikle bize yaklaşan müşteri temsilcileriniz ve sizlerle çalışmayı sürdüreceğime emin olabilirsiniz. İyi ki varsın dlg sigorta tekrar tekrar ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Alper Teker / Reklamcı - 16.01.2018
Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...