Trafik Sigortası

Sigorta kavramı aslında insanoğlunun içgüdüsel korunma isteğinin bir gereğidir. Çünkü yaşamı boyunca edindiği maddi- manevi dayanağını oluşturan tüm faktörleri bu kavram sayesinde koruyabilir. Dolayısıyla trafik sigortası gibi hayati öneme sahip bir konuda tereddüde gerek kalmaksızın başvurulması her şeyden önce yasal bir zorunluluktur. Olası bir kaza neticesinde gelişen her türlü zararın karşılanmasında birinci önceliği bulunan trafik sigortası olmadan trafiğe çıkmak olası büyük bir zararla baş başa kalmanıza neden olabilir. Mevcut sistemde ise bunu engelleyecek en önemli argüman zorunlu trafik sigorta biçimidir.  

Zorunlu Trafik Sigortası Aynı Zamanda Sağlık Giderlerinizi de Karşılıyor

Bir trafik kazasında maalesef sadece maddi hasar söz konusu olmaz. Aynı zamanda ciddi yaralanmalara hatta ölümlere neden olan trafik kazaları dünya genelinde doğal ölümlerin dışında en fazla can kaybına yol açan etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik hayatta kalınması durumunda bile sakat kalma olasılığı bulunan trafik kazalarında zorunlu trafik sigortası adeta en büyük kurtarıcı haline dönüşür. Bunun yanı sıra bir kaza sonrasında oldukça büyük çapta sağlık giderlerinin maliyeti ile baş başa kalmak işten bile değildir.

Trafik Sigortası Sizi Ve Aracınızı 3. Kişilere Karşıda Koruma Altına Alıyor

Yasal mevzuatta zorunlu mali sorumluluk sigortası olarak tanımlanan ve kanunen düzenlenmesi zorunlu olan bu sigortanın farklı bir avantajı da üçüncü kişilere karşı hem sizi hem de aracınızı güvence altına almasıdır. Buradaki espri sadece sizin kullanmış olduğunuz araçla sınırlı değildir. Örneğin; sigorta kapsamında kaza sırasında aracınızda bulunan kişilerinde otomatik olarak birçok haktan yararlanması söz konusu olmaktadır. Bu son derece önemli bir ayrıntıdır. Çünkü trafik kazası gibi istenmeyen durum yaşanması halinde kaza yapan araçtaki hiç kimse yüzde yüz güvende değildir.

Zorunlu Trafik Sigortası Yenilikçi Ve Etik Anlayışıyla Acentemizden Alınır

Bir sigorta acentesinden beklenen en önemli olgu sigorta şirketinin gücü ve aynı zamanda firmanın güvenilirliğidir. Poliçesini düzenlemiş olduğu müşterilerine taahhütlerini bire bir yerine getiren ve meydana gelebilecek istenmeyen bir kaza durumunda zararın  tanzimi başta olmak üzere sigorta kapsamında sunulan sağlık hizmetleri gibi diğer önemli hususlarda sigorta şirketinin kişinin yanında olacağını bilmesi bile büyük bir huzur kaynağıdır. Bu bağlamda gelişen sigortacılık etik anlayışı temelinde her türlü algoritmanın müşteri lehine değerlendirildiği zorunlu trafik sigortası poliçenizi acentemizden alarak söz konusu sigortanın yasal tüm hükümlerinin harfiyen uygulandığı yenilikçi sigortacılık kapsamında sizlere sunulan hizmetimizden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz

En Uygun Trafik Sigorta Hesaplamasını Sizler İçin Çıkarıyoruz

Bilindiği gibi trafik sigorta hesaplaması model yılı ve birçok detayın bir araya gelmesi ile şekillenmektedir. Dolayısıyla otomatik olarak hesaplamalarda en uygun fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları sağlayan firmamız böyle önemli bir konuda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktadır. Zorunlu trafik sigortası ile sizlere sağladığımız olanaklar;

  • Ölüm halinde yakınlara yapılan ödemeler
  • Aracın hasarının karşılanması
  • Tedavi giderleri
  • Kaza neticesinde meydana gelen sakatlık durumlarında mahrumiyet tazminatı

Gibi hayati önem taşıyan konularda firmamız zor zamanlarınızda sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Lütfen internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşınız. Başta zorunlu trafik sigortası olmak üzere kasko, konut sigortası, hayat sigortası, Dask (deprem ve afet sigortası) tarzında tüm hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Maddi ve manevi değerlerinizi sigorta ile koruma altına almanın şimdi tam zamanı ve size bir telefon kadar yakınız. Arayın görüşelim. Çünkü yaşamınızla birlikte tüm varlıklarınız bizim için değerlidir.

TRAFİK SİGORTASI

Trafik Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Hemen şimdi Trafik sigortası sorgulaması yapın, teklifler karşınıza gelsin.

  • ✓ En İyi Fiyat Garantisi
  • ✓ %40 Fiyat Avantajı

Size en uygun trafik sigortası fiyatını bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Yardımcı olmamızı ister misiniz?

+90 (549) 274 05 54

 

Trafik Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Size uygun teklifleri verebilmemiz için bilgilerinizi doğru giriniz.

Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...