İş Yeri Yangın Sigortası Nedir?

İş Yeri Yangın Sigortası Nedir?

 

İş yeri yangın sigortası büyük hasarlara sebep olan yangınlara karşı önemli bir güvence olup, meydana gelebilecek maddi hasarların karşılanarak işyerlerinin sürekliliğine büyük katkılar sağlamaktadır. Özellikler büyük atölye ve fabrikalarda meydana gelen yangınlar tüm ekipman ve ürünlerin kullanılmaz hale gelmesine sebep olarak büyük maddi kayıpların oluşmasına yol açmaktadır. İş yeri yangın sigortaları bu gibi durumlarda işletmelere tam destek sağlayarak, işletmelerin kısa sürede yeniden iş hayatına devamını sağlamaktadır.

İş yeri yangın sigortası teminatları iş yeri sahiplerinin taleplerine göre şekillendiriliyor olsa da genel olarak,

  • Patlamalar,
  • Yıldırım düşmesinden oluşan zararların tazmini,
  • Yangın,
  • Yangın sırasında oluşan duman ve ısı artışından meydana gelen buharın yol açtığı zararlar

İş yeri sigortası kapsamında değerlendirilerek oluşan zararlar en kısa süreler içerisinde tazmin edilmektedir. Sigorta kapsamının genişletilmesi taleplerinde birçok ek teminat sağlanan iş yeri yangın sigortaları işyeri sahipleri için tam koruma sağlayacak şekilde tasarlanmış poliçelerden oluşmakta ve olması muhtemel tüm riskler değerlendirilerek müşterilere sunulmaktadır.

İş yeri yangın sigortası kapsamının genişletilmesi dolayısıyla elde edilebilecek ek teminatlarla önemli güvenceler sağlanmaktadır. Bu teminatlar arasında, toplumsal olaylara bağlı olarak oluşan yangınlar, grev ve lokavt gibi nedenlerle ortaya çıkan etkenler, depremler, terör olayları sonucu oluşabilecek zararlar yer almaktadır. Ayrıca sel ve su baskınında oluşan zararlar, deprem ve yer kayması sonucu meydana gelen kayıplar, sabotaj, kundaklama gibi kötü niyetle çıkarılan yangınlar, kara, hava ve deniz taşıtlarının çarpmasıyla meydana gelen yangınlardan doğan zararlar bulunmaktadır.

İş yeri yangın sigortası poliçeleri önceden belirtilmiş olmak şartıyla, yangında zayi olan para, kıymetli madenler, önemli evraklar, antika eşyalar, maddi değere sahip koleksiyonlar, mücevher ve değerli taşlar vb. birçok farklı risk güvence altına alınabilmektedir. DLG sigorta acentesinde, işyeri yangın sigorta poliçeleri düzenlenirken, tüm ayrıntıların poliçe sahibine net olarak anlatılması etik değerler açısından gerekli görülmekte ve tüm koşullar müşteri memnuniyeti ilkesine göre düzenlenmektedir. Firmamıza başvuru yaparak sigorta güvencesine kavuşmak için iletişim numaralarımız veya sosyal medya hesaplarımız ve internet adreslerimizden bize ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm bilgileri eksiksiz olarak alabilirsiniz.

#sigortaÇeşitleri #sigortaTeklifAl #sigortaPoliçesi #sigortaSorgulama #dlgSigorta

 

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

BU SAYFAYI PAYLAŞ


Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...