En Uygun Sağlık Sigortası

En Uygun Sağlık Sigortası

 

En uygun sağlık sigortası kapsam bakımından en geniş korumayı sağlayan sigorta uygulamalarıdır. Asıl hedefi ön görülemeyen olaylara karşı bireyi güvence altına almak olan sağlık sigortaları, birçok maddi ve manevi güvenceyi kapsayan bir yapıda oluşturularak insanların hizmetine sunulmaktadır. Çalışan tüm bireyler kanun kapsamında sigorta yapılmasına rağmen, bazı tedavi çeşitleri ve süreçleri kapsama alanı dışında kalmaktadır. Bu tür durumlarda özel firmalar tarafından bireylerin beklentileri doğrultusunda yapılan ‘’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’’ bireylerin tercihlerine göre sağlık hizmeti alabilmesine olanak sağlamaktadır.

En uygun sağlık sigortası özel hastanelerin imkânlarından faydalanabilmenin yanı sıra, bireylere özel ayrıcalıklar tanınmasına da olanak sağlamaktadır.  SSK sigorta sisteminin güvencesine sahip bireylere uygulanan tamamlayıcı sağlık sigortaları, yüksek miktarlarda maddi güç gerektiren tedavi süreçlerinde sağladığı destekle, ne kadar faydalı bir uygulama olduğunu göstermektedir. Birçok tedavi usullerinde fayda sağlayan özel sağlık sigortası,

  • Muayene,
  • Teşhis,
  • Görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri,
  • İleri tanı yöntemleri şeklindeki ayakta tedavi yöntemlerini kapsamına almaktadır.

En uygun sağlık sigortası ayakta tedavi gereksinimlerinin yanı sıra, beklenmeyen hastalık veya kaza gibi durumlarda yatarak tedavilerde de birçok katkı sağlamaktadır.

  • Yoğun bakım giderleri,
  • Diyaliz,
  • Radyoterapi ve kemoterapi,
  • Anjiyo uygulamaları,
  • Yemek ücretleri, yatak ve refakatçi giderleri,
  • Bazı cerrahi müdahaleler

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına alınmakta olup, bireylerin normal sigorta ile karşılama imkânı bulunmayan tedavilerinin yapılmasını sağlamaktadır. Bu tür hizmetlerden yabancı uyruklu olmasına rağmen Türkiye’de SSK garantisi altında çalışan tüm bireylerin de yararlanması mümkün olmaktadır. Bu tür sigorta kapsamında olan bireyler tedavi yerini ve doktorunu seçme gibi ayrıcalıklarla sahip olabilmektedir.

En uygun sağlık sigortası hizmetlerinin bireylere sağlanabilmesi amacıyla SGK başkanlığı tarafından yayınlanan genelge ile hizmetin tüm vatandaşlara yaygınlaştırılması sağlanmış olup, günümüzde milyonlarca kişi bu imkânlardan yararlanmaktadır. Uzun yılların tecrübe ve bilgilerine sahip DLG sigorta acentesine başvurarak sigorta teklifi alabilir, sigorta için ödeyeceğiniz primlerin hesaplanmasın sağlayabilir ve özel sigortanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sizin için en iyisini düşünen acentamıza internet adresimizde bulunan iletişim seçeneklerimizden veya elektronik posta adreslerimizden ulaşarak gerekli tüm bilgileri edinebilrisiniz.

#sağlıkSigortası #enUygunSağlıkSigortası #tamamlayıcıSağlıkSigortası #sigortaHizmetleri #dlgSigorta

 

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

BU SAYFAYI PAYLAŞ


Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...