Karavan Kasko Sigortası

Tatil her insan için olumlu etkilere sahip bir motivasyon süreci. Bu kapsamda geliştirilen karavan kasko sigortası ile tatilinizi, kendiniz ve aracınız açısından çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bilindiği gibi karavanlar sonuç itibariyle karayolu üzerinde seyir halinde bulunan araçlardır.

Kendisini çeken araç kadar bir takım risklere maruz kalabilen karavan aynı zamanda içerisinde seyahat edildiğinden özel tasarım bir araç olarak kabul edilir ve bu kapsamda güvence altına alınır. Karavan kasko sigortasını normal araç sigortalarından ayıran tek fark yasal statüde özel amaçlı taşıt olarak vurgulanan karavanların aynı kanunun 3. Maddesinde (kamp taşıtı) olarak ayrıntılı şekilde tarif edilmesidir.

Karavan Kaskosu İle Gelen Ayrıcalıklar

Öncelikle zorunlu trafik sigortasının genel hükümlerinin işletildiği karavan sigortasını kasko ile çok daha özel bir hale getirebiliyorsunuz. Dolayısıyla genel hükümlerin dışına taşan teminatlarda karavanınız artık ayrıcalıklı bir korunma ile güvence altına alınarak yatırımınız kapsamlı olarak korunmuş olmaktadır. Ayrıca hasarsızlık indirimlerinin uygulandığı bu sigorta türünde özel olarak belirtmek istediğiniz detayları poliçenize eklemek suretiyle özel olarak modifiye ettiğiniz araçlarınız artık güvende.

Başta Karavan kasko sigortası olmak üzere zorunlu trafik sigortası ve diğer sigorta çeşitlerimiz ile ilgili detayları sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere aktarabilirsiniz. Sizleri cevaplamak bizim için mutluluk olacaktır. Sektöründe güvenilir ve etik kuralları her zaman ilke edinen acentemiz sizlere iyi yolculuklar

KARAVAN KASKO SİGORTASI

Karavan Kasko Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Hemen şimdi Karavan kasko sigortası sorgulaması yapın, teklifler karşınıza gelsin.

  • ✓ En İyi Fiyat Garantisi
  • ✓ %40 Fiyat Avantajı

Size en uygun Karavan kasko sigortası fiyatını bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Yardımcı olmamızı ister misiniz?

+90 (549) 274 05 54

Karavan Kasko Sigortanız için En İyi Fiyatı Bulun!

Size uygun teklifleri verebilmemiz için bilgilerinizi doğru giriniz.

Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...